Skip to content

СПАДКОВЕ ПРАВО

 

  • Консультація по всім питанням спадкового права;
  • Юридичний супровід процедури оформлення спадщини;
  • Представлення інтересів в суді за зверненнями про розподіл спадкового майна, визнання права власності на спадкове майно, визнання заповіту недійсним, зміна черговості спадкоємців, успадкування за правом представлення, інші спори.

 

ДОГОВІРНЕ ПРАВО

Правова експертиза цивільних та господарських договорів перед їх укладанням. Внесення змін та доповнень до господарських договорів. Юридичний супровід при укладанні та розірванні цивільних угод.

СІМЕЙНЕ ПРАВО

Юридичний супровід під час розірвання шлюбу. Допомога у стягнення аліментів. Встановлення факту проживання однією сім'єю. Поділ майна подружжя. Встановлення батьківства. Позбавлення батьківських прав.

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Надання консультацій та підготовка відповідей на запити правоохоронних органів. Надання правової допомоги у кримінальному провадженні по економічним злочинам. Консультації з питань щодо кримінального судочинства.

МЕДИЧНЕ ПРАВО

Юридичний супровід діяльності салонів краси. Отримання ліцензії Міністерства охорони здоров'я України на медичну практику. Юридичні консультаціїта супровід програм сурогатного материнства. Інші послуги.